Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Nasz serwer
Nasz serwer
aaa

 

O nas

  • O nas
Wszystko zaczęło się od codziennej gry na ostródzkim serwerze Counter-Strike:Source. Panująca tam atmosfera sprzyjała nawiązywaniu nowych znajomości. Z tej grupy wielu graczy wyłoniło się zgrana pięcioosobowa paczka. Wpadliśmy na pomysł założenia klanu, który z początku nosił nazwę Extreme Lama Team (ELTeam). Pod tą nazwą rozpoczęliśmy pierwsze treningi, poznaliśmy taktyki i pracowaliśmy nie tylko nad naszym skillem, ale także, co chyba najważniejsze, nad zgraniem.

Nasza gra pod skrzydłami ELTeam'u nie trwała długo, bo kilka tygodni później postanowiliśmy zmienić nazwę naszego składu. Tak powstał United Assassin Squad.

Kim więc jesteśmy? Zgraną ekipą, która lubi wieczorami trochę postrzelać i przy okazji świetnie się bawić. Nasza wspólna przygoda dopiero się zaczyna, lecz ambicje mamy duże i będziemy robić wszystko, aby na scenie Counter-Strike:Source osiągnąć jak najwięcej i mowa tu nie tylko o arenie ogólnopolskiej, ale również międzynarodowej, a to oznacza, że podbój ESL będzie tylko kwestią czasu.

Dla spragnionych zmierzenia się z nami zapraszamy do przeznaczonego do tych celów formularza. Gwarantujemy doskonałą zabawę i profesjonalne podejście do gry.
 
Brak aktywnych ankiet.

Pokaż ankiety
17 wizyt (dzisiaj)
25 wizyt (wczoraj)
565 wizyt (miesiąc)
8221 wizyt łącznie
8 zarejestrowanych użytkowników
Brak użytkowników online
3 goście online
Zobacz statystyki